Úvod

VÁNOCE s bylinnými čaji Apothea - dárková balení

Vyskládej si dárkové balení léčivých čajů Apothea dle vlastního výběru.

Zjisti více - dárková balení

"Všechny kopce, pohoří, všechny louky a lesy jsou přirozené lékárny"

(Paracelsus)

 

Na základě tisícileté praxe lidového léčitelství vznikla metoda podpory zdraví bylinkami, které je známa pod názvem fytoterapie.

 

Jmenuji se Kateřina Haris, jsem doktorka farmacie. Farmaci a fytoterapii jsem studovala na

Lékařské Univerzitě Semmelweise v Budapešti.

 

„Medicus curat, natura sanat / Lékař léčí, příroda uzdravuje"
( Hippokrates)

 

Dlouhou dobu se pití bylinkových čajů nebralo příliš vážně, ačkoli se jedná o nejpřirozenější formu užívání nápomocných bylin. A to bez barviv, přídavných, konzervačních látek a plniv!

Mnohé z rostlin, které nás obklopují, obsahují zdraví prospěšné účinné látky a jsou vhodné i pro medicínské účely. Tyto znalosti měli předkové zcela přirozeně, a ještě iv současnosti je podpora zdraví bylinkami na celém světě nejjednodušším, nejbezprostřednějším a nejpřístupnějším způsobem. V dobách, kdy je na denním pořádku nesnášenlivost a senzibilita vůči umělým přídatným látkám, jsou čaje dobrou a účinnou alternativou. Musíme si přiznat, že v těchto dnech se spor mezi chemií a přírodou řeší ve prospěch přírody.

Apothea

Zobrazit:

Předvolby soukromí

Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. Za tímto účelem můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Klepnutím na „Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany osobních údajů

Ukázat podrobnosti

Přihlášení